XXL Půjčky: A máte z čeho vybírat

Money - Czech crowns and plansAť už potřebujete půjčku, hypotéku, kreditní kartu či povinné ručení nebo životní pojištění, obraťte se na XXL Půjčky. Že vás nejvíce zajímají právě půjčky? Pojďme si je přiblížit.

O půjčkách bez registru
Web XXL Půjčky má pro vás rozmanité produkty určené pro řešení různých finančních záležitostí. Půjčit si můžete různé sumy peněz – na menší výdaje i na velké projekty.
Mezi půjčkami nabízených na tomto webu najdete mimo jiné i půjčky bez registru. Jde o půjčky, jež vám budou s největší pravděpodobností poskytnuté, a to i v případě, že jste měli dříve problémy se splácením a dostali jste se do databáze dlužníků. Pokud jste se záznamem v tomto registru hledali půjčku, jistě sami víte, jak je to obtížné. Půjčky bez registru vám přinesou i mnohé další výhody. Poznejte je všechny.

Grand půjčka
Grand půjčka je finančním produktem, se kterým si můžete půjčit částku od 10 000 do 200 milionů korun. Horní hranice je omezená nemovitostí, kterou budete ručit. To je totiž podmínka této půjčky. Získáte až 70% tržní hodnoty nemovitosti. Peníze jsou na cokoliv a i u velké částky je možné její expresní čerpání do dvou pracovních dnů. Jsou zde variabilní možnosti splácení. Půjčku si zkrátka nastavíte tak, jak budete potřebovat.
V rámci Grand půjčky získáte i zdarma odborné online poradenství a hodnocení vašeho případu, a to i při řešení exekucí a zrušení dražby. Máte také možnost touto půjčkou konsolidovat vaše stávající dluhy.

Provident půjčka
Provident půjčka je chronickým známým a rozšířeným produktem, který vám půjčí až 50 000 Kč. Půjčka je od nebankovní společnosti Provident Financial. Je seriózní a ke každému svému klientovi přistupuje individuálně, takže budete mít jistotu, že získáte finanční produkt, který bude šitý na míru vašim nárokům.

Be Sociable, Share!

Přidání komentáře