Tip pro Vaši peněženku: půjčte si s nulovým úrokem

99959854Dnes Vám řekneme, jak můžete ušetřit řádově stovky až tisíce korun tím, že si Vaši příští nebankovní půjčku vezmete u společnosti Zaplo Finance. S ohledem na snadno splnitelné podmínky pro získání této půjčky by si níže uvedené řádky měli přečíst všichni z Vás. 

Až 8 000 se splatností až 30 dnů získáte u společnosti Zaplo Finance s RPSN 0 % (viz níže), kdy vrátíte pouze tolik, kolik si půjčíte (s půjčkou nejsou spojeny žádné poplatky ani povinnost koupit si jiné služby).

Výrazně omezující podmínky první půjčky? Ne!

Podmínky pro získání první půjčky zdarma jsou rovněž snadno splnitelné. Konkrétně jde o tyto podmínky:

  • jedná se o Vaši první půjčku u společnosti Zaplo Finance
  • nečerpáte nebankovní půjčku u jiné společnosti
  • půjčené peníze vrátíte zpět včas – nejpozději v době konce splatnosti půjčky
  • půjčíte si částku max. 8 000 Kč

Dále je pro získání půjčky od Zaplo Finance (všeobecně, bez ohledu na to, jestli čerpáte první půjčku zdarma, či opakovanou půjčku) nutné splnit pouze tyto podmínky:

  • české občanství
  • věk minimálně 18 let
  • bankovní účet v bance, která se nachází na území České republiky
  • vyplníte všechny požadované údaje v přihlašovacím formuláři
  • jste schopni půjčené peníze splatit v termínu splatnosti

 

Celá žádost o půjčku je online a zvládnete ji během 5 minut. Výsledek schvalovacího procesu Vám společnost Zaplo Finance pošle SMS zprávou během několika minut od odeslání žádosti. Peníze na účtu tak můžete mít v ideálním případě již v den podání žádosti (záleží na tom, u které banky máte běžný účet).

Zdá se Vám být nabídka Zaplo Finance podezřele výhodná?

Ano, výhodná je, podezřelá ale ne. To potvrdili i nezávislí analytici webu Bankovni-poplatky.com, kteří ve svém testu nebankovních půjček udělili společnosti Zaplo Finance 2. – 3. místo. Zaplo Finance pak jako jediná společnost z tří nejlepších poskytuje první půjčku zdarma, a na rozdíl od vítěze testu poskytuje novým klientům půjčky na částky vyšší jak 5 000 Kč.

Pokud jste si doposud brali nebankovní půjčky u jiných nebankovních společností, využijte pro příště nabídku první půjčky zdarma od Zaplo Finance, ušetříte řádově stovky až tisíce korun na úrocích a poplatcích.

Be Sociable, Share!

Přidání komentáře