Rozjezd podnikání

V roce 2000 jsem dostal velký nápad – založit svoji vlastní stavební firmu. Studijní zkušenosti jsem měl a tak jsem se do toho vrhl po hlavě. Jenže kde efektivně hledat techniku, spolupracovníky a materiál, abych byl jedničkou v oboru a ostatní mě vyhledávali? Zpočátku jsem osobně navštěvoval s nabídkami na spolupráci zaběhnuté společnosti a mnohokrát zbytečně – ztrácel jsem čas a na ničem jsem se nedomluvil.

Pořídil jsem domů počítač a hledal na internetu. Mnoho firem se nabízí vehementně i přes váš nezájem, přičemž se dost často jedná o podvodníky a lidi, kteří danému oboru zas až tak moc nerozumí. Kamarád mi poradil, ať se podívám na www.aaaautodoprava.cz, že na tomto webu se nacházejí ověření dodavatelé, kteří se nikomu nevnucují, ale pouze nabízejí své služby široké veřejnosti. Vyzkoušel jsem to a skutečně jsem našel firmy zabývající se prodejem i pronájmem vysokozdvižných vozíků, bagrů, jeřábů, rypadel a mnoha jiných strojů.

Najdete zde i ty, kteří vám pomohou se základní hrubou stavbou, s výkopovými pracemi, půjčí vám manipulační techniku, montážní plošiny a v podstatě cokoliv je potřeba. I přesto, že se projekt zabývá primárně autodopravou, našel jsem dodavatele kvalitních stavebních materiálů s dovozem po celé České republice a také firmu specializující se na připojování veškerých inženýrských sítí.

Představte si, že moje firma vzkvétá a díky www.aaaautodoprava.cz o ni nemám vůbec žádný strach. Vyzkoušejte tento portál také a já vám zaručuji, že litovat nebudete.

Be Sociable, Share!

Přidání komentáře