Půjčky od různých firem

Dnešní doba nahrává společnostem poskytujícím půjčky a posledních pár let se čím dál tím více stávají oblíbenější bleskové půjčky, které lze získat prostřednictvím rychle a snadno vyplnitelného formuláře a poslání SMS zprávy. Principem těchto půjček je malý finanční obnos s velice rychlou dobou splacení, což je vhodné pro pokrytí nečekaných výdajů, anebo nákupu spotřebního zboží předtím než vám přijde výplata. Zářným příkladem je SMS půjčka Kredia od české společnosti Kredia.

S půjčkou Kredia můžete získat částku 1 000 Kč až 4 000 Kč s tím, že víte přesně, kolik zaplatíte a kdy zaplatíte. Výhoda spočívá v rychlém vyřízení a snadné dostupnosti. Ne vždy si však člověk dokáže vystačit pouze s menším finančním obnosem a potřebuje spíše půjčky bez registru ihned. Jednou z nich je kupříkladu Smart půjčka s možností zapůjčení až 50 000 Kč s možností sjednání přes internet a na míru vašim požadavkům.

Za úvahu stojí i půjčka Profi Credit od společnosti Profi Credit Czech působící na tuzemském trhu již od roku 1994. S Profi Credit si půjčíte až 166 00 Kč na cokoliv, bez poplatku za vyřízení a také bez zbytečného zdržování. Pro všechny případy máte k dispozici možnost automatického revolvingu a odkladu splátek. K zisku této půjčky stačí i minimální příjem, takže se Profi Credit může pyšnit i snadnou dostupností.

Be Sociable, Share!

Přidání komentáře