Přímý prodej s Amway – příležitost pro každého

Chtěli jste být někdy ekonomicky nezávislí, rozhodovat o čase, kdy se budete věnovat práci a kdy sami sobě, chtěli jste mít příjem jen podle vašeho výkonu, chtěli jste mít svoje vlastní podnikání? V mnoha lidech tyto tužby jsou, jen zatím nenašli příležitost  takové snahy uskutečnit.

A přesto jsou možnosti, jak těchto cílů dosáhnout.  Jednou  z nich je práce v přímém prodeji ve spolupráci se společností Amway . Ta nabízí reálnou příležitost získání přesně definovaných  zajímavých příjmů a odměn při prodeji značkových výrobků denní potřeby  a vytvoření si vlastního podnikání. Spolupráce s Amway není omezena ani věkem, ani vzděláním a je vhodná pro muže i ženy všech sociálních skupin. Firma Amway prostřednictvím sítě svých nezávislých prodejců prodává vysoce kvalitní vlastní výrobky z oblasti kosmetiky značky Artistry a Beautycycle, doplňků stravy značky Nutrilite, péče o domácnost LOC a SA8, nádobí iCook, vodní filtry eSpring a další doplňkový sortiment. Svým nezávislým prodejcům poskytuje trvalou podporu ve formě školení a  logistické a administrativní zázemí.

Zahájení činnosti není spojeno s žádnými velkými vstupními investicemi, není třeba mít provozní místnosti , není nutné brát si úvěr.  Hlavní investicí je odhodlání a chuť pracovat a vzdělávat se.

Amway, která tuto podnikatelskou příležitost nabízí, je vedoucí firmou přímého prodeje na světě. Byla založena před  52 lety v Michiganu v USA a před 17 lety zahájila činnost i v České republice.  Působí ve více než 60 zemích a její obrat přesahuje ročně 8 miliard USD. Spolupracuje s ní  celosvětově více než 3 miliony nezávislých prodejců.

Za dlouholeté obchodní úspěchy vděčí firma Amway unikátnímu prodejnímu systému, neustálé péči o své prodejce a  vysoké kvalitě svých  výrobků.

Be Sociable, Share!

Přidání komentáře