Pozor na půjčky

Potřebujete půjčit peníze? Ano? Právě pro vás bude tento zajímavý článek jak si půjčit peníze a zbytečně přitom za to moc nezaplatit.

Spíše než o článek půjde o sérii důležitých rad než si vůbec peníze půjčíte, protože půjčky mohou být někdy dosti zrádné.

Zakladní věc je dobře zhodnotit zda vůbec má smysl si půjčovat, nebylo by možné si nějaký čas spořit a vyhnout se tak půjčce? Budete si půjčovat na opravdu potřebné věci?

Dalším zásadním krokem je vědět, kde půjčku dostanu v nejideálnějším případě by to mohla být půjčka od rodiny nebo od dobrého kamaráda u takovéto půjčky se navíc můžete vyhnout i vysokým úrokům!

Pokud ale neuspějete u rodiny což se i ve většině případů stává (málo kdo je ochotný půjčovat větší obnos peněz) tak máte v zásadě 3 možnosti, kde peníze sehnat a to:

Půjčka z banky, nebankovní půjčka nebo soukromé půjčky od investora.

Samozřejmě je nejlepší sáhnou po bankovní půjčce ale bohužel banka nepůjčí každému, ale jen tzv. Bonitním klientům takže se klidně může stát že budete muset vybírat mezi nebankovními půjčkami nebo mezi půjčky od investorů.

Další možností je využít web, kde je umožněna inzerce půjček.

Be Sociable, Share!

Přidání komentáře