Kreditní karty a půjčky

V dnešní době není žádným problémem nakupovat, když potřebujete i přesto, že momentálně nemáte peníze. Stačí si totiž pořídit kreditní kartu, s níž lze platit kdykoliv a kdekoliv. Velice oblíbená je kupříkladu kreditní karta od Citibank, která je klasickým příkladem moderního platebního prostředku bez hotovosti. Citi karta však není obyčejná kreditka a poskytuje spoustu zajímavých bonusů (část peněz z nákupů dostanete zpátky, bezúročné období na vrácení peněz, apod.), záleží pouze na vás, kterou variantu si vyberete.

K dispozici jsou i kreditní Citi karty od různých partnerů – například O2 či ČSA. S kreditní kartou od ČSA získáváte možnost platit po celém světě, máte zajištěné rodinné připojištění a čeká na vás sleva 25% na využití nejrůznějších služeb z Citi klubu a spoustu dalších bonusů. S kartou od O2 máte slevu ve výši 20% na měsíční vyúčtování, +20% za každé nabití O2 karty a také bonus 25% na služby ze Citi klubu a celou řadu dalších výhod.

Pokud ale nechcete využít výhod kreditních karet a dáváte přednost půjčce, můžete zkusit půjčku od Smart Capital, což je půjčka bez registru až do 50 000 Kč. Pro vyšší částky do 600 000 Kč tu je půjčka od Ge Money, kterou lez sjednat za velice výhodných podmínek a ještě k tomu s nízkým úrokem. Stačí, aby vám bylo alespoň 18 let, měli jste stálé bydliště v ČR a doložili doklad o pravidelném příjmu.

Be Sociable, Share!

Přidání komentáře