Kam na nákupy v Praze?

109144961V Praze je tolik možností, které nákupní centrum si vybrat, kam vyrazit za slevami či kam si zajít jen tak odpočinou. Obchodní centrum Europark je oáza klidu v uspěchaném hlavním městě. Můžete si zde odpočinout v jedné z mnoha kaváren, občerstveních či restauracích. Nákupní centrum Europark je jasná volba pro ty, kteří si chtějí nákupy v Praze užít naplno.

Děti a nákupní centrum ladí dohromady!

Děti do nákupního centra rozhodně patří, a proto jsme si u nás řekli, jak děti zabavit nejlépe, když chtějí maminky v klidu nakupovat. Řešením je dětský koutek na motivy pirátů, kde si děti užijí spoustu legrace a zábavy, zatímco maminky spokojeně brázdí od jednoho obchodu k druhému.

Bohatý program pro děti

Pro děti i celé rodiny chystáme speciální akce centra, které zpříjemní odpoledne nejedné rodině. A myslíme hodně dopředu, na září pro Vás a Vaše ratolesti chystáme Dětský bleší trh! Proč vyhazovat nebo schovávat hračky, se kterými si Vaše dítě již nehraje, když mohou udělat radost i jiným dětem? Nákupní centrum Europark se snaží myslet na všechny generace, tak přijďte s užijte si nákupy v Praze jinak a se smíchem!

Obchodní centrum Europark se na Vás již těší!

Be Sociable, Share!

Přidání komentáře