Jaká je nejvýhodnější levná půjčka?

Celý český internet je zaplaven nabídkami na nejrůznější půjčky a úvěry. Existují stovky a možná i tisíce nabídek. Ale jak se v nich má běžný člověk vyznat. Jak poznat která nabídka je poctivá půjčka a která je jen podvod od těch kdo se jen snaží obohatit? A jaká je levná půjčka, která se vyplatí?

Levná půjčka od banky?

V obecné rovině platí, že nejlevnější půjčka se dá získat právě v bance. Pro banky platí mnoho různých pravidel, musí zveřejňovat podrobně své ceny za půjčené peníze a na bankovním trhu vládne velmi tvrdá konkurence. Půjčky od banky, tedy patří mezi ty nejlevnější. Má to ale jednu nevýhodu. Banka totiž nepůjčí každému a pečlivě si vybírá, komu půjčí a komu ne. Pokud již máte nějaké jiné půjčky a nízké příjmy nebo pokud dokonce máte v minulosti nějaký negativní záznam ohledně splácení předchozích půjček a závazků, banka vám nepůjčí.

Levná nebankovní půjčka?

Naštěstí ale pro všechny, kdo nemají šanci získat peníze v bance, existuje celá řada nabídek na nebankovní půjčky. Ty jsou velmi často poskytovány jak bez ověření příjmu tak i jako nebankovní půjčka bez registru. Nabízejí je velké úvěrové firmy nebo i malé nebankovní společnosti. Peníze získané od nebankovní firmy ale nejsou levná půjčky. Není velkou výjimkou, že tyto firmy požadují úroku v řádu stovek procent, nebo že vám půjčí jen na krátkou dobu, nebo vám naúčtují vysoký poplatek za vyřízení vaší žádosti.

Před tím než si půjčíte od nějaké nebankovní úvěrové firmy, se určitě vyplatí zjistit si všechny podmínky a skutečnou cenu, kterou za tyto peníze zaplatíte. Také byste měli zvážit, jestli opravdu potřebujete půjčit nebo jestli není lepší omezit své výdaje.

Pokud vás zajímá levná a poctivá půjčka, kterou můžete získat i bez registrů nebo bez potvrzení o příjmu, tak se podívejte třeba na webové stránky Levná půjčka, kde najdete celou řadu informací a nabídek na nejrůznější půjčky a úvěry.

Be Sociable, Share!

Přidání komentáře