Jak finančně ustát „havárii“ v domácnosti?

83590515Rozbitá lednička, pračka či myčka dokáží v domácnosti nadělat spoustu neplechy. Jak ovšem řešit situace, kdy Vám doslouží např. lednička a Vy zrovna nemáte na novou?

 

 

Co mají velké domácí spotřebiče (nepočítáme televizi) společného je, že se bez nich příliš dlouho neobejdeme. Zkuste v letních měsících, kdy jedno propocené tričko střídá druhé vydržet měsíc bez pračky či ledničky (ne, v létě si jídlo na balkon nedáte).

Jenže, co dělat v případě, kdy skutečně nemůžeme dlouho čekat a na druhou stranu zrovna nemáme peněz nazbyt? Řešením je půjčka před výplatou, kterou dnes můžete získat během 60 minut. Na nákup nového spotřebiče tak můžete vyrazit ještě v den, kdy Vám dosloužil ten původní.

Nechcete kupovat nový, ale spravit starý?

Pokud se Vám nechce investovat peníze do nákupu nového spotřebiče a raději byste si chtěli nechat spravit ten původní s tím, že i s opravou byste potřebovali finančně vypomoci, i zde je pro Vás řešením půjčka před výplatou a její služba – zaplatíme Vaše účty, kdy peníze z půjčky můžete nechat poslat přímo opraváři, který Vám vystaví fakturu.

Jak funguje služba „zaplatíme Vaše účty“

K žádosti o půjčku před výplatou jednoduše přiložíte vystavenou fakturu s tím, že společnost, která Vám půjčuje, pošle peníze přímo vystaviteli této faktury a Vám přijde e-mailem potvrzení o zaplacení.

Vyplatí se půjčovat si na koupi nového spotřebiče?

To samozřejmě nelze paušálně říct (takovou informaci byste ani nemohli považovat za seriózní), ale i půjčka s RPNS  v řádu několika tisíc procent se Vám může „vyplatit“. Počítejte s námi…

Při půjčce 7 000 Kč na novou pračku se splatností 5 dnů vrátíte zpět 7 333 Kč, tj. přeplatek činí 333 Kč. Vezmeme-li v potaz cenu vyprání prádla v prádelně 120 Kč za jednu pračku, čas strávený na cestě do a z prádelny, plus jízdné (pokud prádlo vezete autem), je výše přeplacení skoro stejná, jako celkové náklady na jedno vyprání prádla v prádelně.

Pokud byste si potřebovali půjčit 3 000 Kč na 5 dnů (vrátíte zpět 143 Kč), hovoří již čísla výrazně ve prospěch půjčky před výplatou.

Závěr

Nenechte se zmást předsudky, i „děsivě“ vypadající RPSN pro Vás může být finančně výhodnější, než využití komerčních služeb

 

* demonstrativní příklad z webu www.kouzelnapucjka.cz z 21. 7. 2014

Be Sociable, Share!

Přidání komentáře