Hypotéka České spořitelny

Nový rodinný dům si za hotové dnes může dovolit opravdu málokdo, a proto je pro většinu nutné zajistit si nějakou půjčku, díky níž by si mohli splnit svůj sen o novém domově. To je také důvodem, proč vznikl speciální finanční produkt s názvem hypotéka, která je určena výhradně na bydlení, a kterou nabízí snad každá bankovní instituce. Při sjednávání hypotéky je však potřeba znát veškeré detaily, protože se přece jenom jedná o dlouhodobý úvěr, čímž vám vznikne pořádný závazek. Nyní se podíváme, jakou hypotéku nabízí Česká spořitelna.

S hypotékou České spořitelny lze získat až 100% hodnoty zastavované nemovitosti se splatností dle potřeby, nejdéle však 30 let. Minimální ani maximální výše hypotéky tak není omezena. Častým problémem však bývá zdlouhavé oceňování nemovitostí, což se však v případě České spořitelny značně zjednodušuje, protože je tu možnost nechat si ocenit nemovitost online a hlavně zdarma. Navíc můžete využívat různá úroková zvýhodnění až do výše 0,5% a veškeré detaily ohledně výše úroku máte k dispozici k nahlédnutí v materiálech, které taktéž najdete na internetu spolu hypoteční kalkulačkou, která vám také ušetří spoustu času.

Výhodou je, že hypotéku můžete využít nejenom k financování nového bydlení, ale také na rekonstrukci stávajícího bydliště, anebo ke koupi různých dalších nemovitostí, jako je například garáž, sklep, chata, apod. S hypotékou lze financovat i všechny prokazatelné náklady, které souvisejí s jakoukoliv investicí do nemovitosti.

Be Sociable, Share!

Přidání komentáře