Pusťte si do bytu kousek jara

86529258(1)Pokud máte slabost pro kvalitní porcelán a květinové motivy, jste ve správný čas na správném místě. Společnost Villeroy & Boch představila další z letošních jarních kolekcí. Už na první pohled je jasné, že si ji zamilují všechny romantické duše a nenapravitelní snílci. Celá je potištěná rozkvetlými růžemi a motýlky v pastelových barvách. A to je ten nejjednodušší způsob, jak si domů přivolat jaro. Možná už venku při pohledu na veselé květinové šálky slyšíte cvrdlikat ptáčky…

Kolekce Rose Cottage je jako stvořená pro čajový rituál. Nesmí chybět konvice, šálky, podšálky, mléčenka ani cukřenka. Řada ale obsahuje i několik kousků, které můžete použít i jinak než byl jejich původní účel. Díky tomu si můžete přivolat jaro do celého bytu. Dóza na čaj s víkem je krásný zásobník třeba na vatové tampónky nebo laky na nehty v koupelně. Zůstat ale samozřejmě může i v kuchyni. Vejdou se do ní pytlíkové čaje, sušenky nebo oblíbené ořechy. Mini etažér zase poslouží jako stojánek na šperky. Ale slušet mu budou i roztomilé muffiny nebo perníčky.

Jak je u rodinné značky Villeroy & Boch zvykem, i tato veselá kolekce vyrobena z toho nejkvalitnějšího jemného porcelánu. Ale nemusíte mít strach, bez problémů snese i pobyt v myčce či mikrovlnce. Více informací o značce a výrobcích najdete v internetovém obchodě www.luxurytable.cz. Nebo se přijďte podívat do prodejny Villeroy & Boch v obchodním domě Kotva v Praze 1 na Náměstí republiky.

Be Sociable, Share!

Přidání komentáře