První nebankovní půjčka 10 000 Kč ihned na účet, kde ji najdete?

98014025Řekneme Vám, u které nebankovní společností Vám, i jako novému klientovi, půjčí až 10 000 Kč, které můžete mít v ideálním případě na účtu již v den podání žádosti… 

Až 10 000 Kč – pouze u 2 společností

Tou společností je Kouzelná půjčka, která patří mezi 2 z 35 porovnávaných společností (viz níže), které novým klientům poskytují půjčku až 10 000 Kč.

Peníze na účet nebo složenkou?

Zároveň patří mezi ty společnosti, které peníze z půjčky zasílají novým klientům prostřednictvím bankovního účtu a ne prostřednictvím poštovní poukázky, viz níže.

Za 2 dny, nebo obratem?

Co je pro ty z Vás, kteří chtějí mít peníze na běžném účtu co nejdříve, pozitivní, je fakt, že společnost Kouzelná půjčka disponuje běžnými účty u 10 bank. Tzn., je velká pravděpodobnost toho, že máte běžný účet u některé z bankovních institucí, kde jej má i Kouzelná půjčka a Vy tak budete mít peníze na účtu pár minut poté, co odejdou z Kouzelné půjčky.

Pokud jde o schvalovací proces, informaci o tom, jestli Vám baky půjčka schválena či ne, Vám Kouzelná půjčka zašle do 60 minut od odeslání žádosti, jejíž vyplnění Vám nezabere více jak 5 minut a kterou najdete na hlavní stránce webu www.kouzelnapujcka.cz.

Celý proces žádosti je zcela online, tj. stačí Vám pouze zařízení s plynohodnotným prohlížečem a připojením k interntu, plus mobilní telefon, na jehož číslo Vám Kouzelná půjčka zašle informaci o výsledku schvalovacího procesu.

V případě, že ještě nejste klientem žádné z nebankovních společností, nebo Vám současná nebankovní společnost nevyhovuje, a potřebujete mít peníze na běžném účtu co možná nejrychleji, obraťte se s důvěrou na společnost Kouzelná půjčka.

Be Sociable, Share!

Přidání komentáře