Novinka: Odmašťovací specialista SMAC express vtrhne do českých domácností

Women cleaning a window 3České domácnosti dostanou nové pomocníky proti mastným skvrnám nebo zaschlé špíně. Odmašťovací a čisticí prostředky SMAC Ultra odmašťovač a SMAC Multi odmašťovač si skvěle poradí s různými povrchy nejen v domácnosti, ale třeba i venku na zahradě. Účinné přípravky okamžitě odstraní mastnotu a nečistotu. Použití je velmi jednoduché a výsledek se dostaví okamžitě.

SMAC Ultra odmašťovač a SMAC Multi odmašťovač jsou extrémně účinní pomocníci s koncentrovaným složením. Antibakteriální složení přípravků okamžitě odmašťuje a dezinfikuje. Novinka na českém trhu se hodí na různé povrchy.

Odmašťovače účinně a rychle odstraňují i velmi odolnou špínu a mastnotu. V kuchyni se postará o varnou desku, digestoř, troubu nebo pracovní desku SMAC Ultra odmašťovač. Ten má navíc má příjemnou a svěží citrónovou vůni.

SMAC Multi odmašťovač můžete vzít na zahradu nebo do garáže. Odstraníte s ním lehce nečistoty a mastné skvrny ze zahradního plastového nábytku nebo z grilu. Poradí si i se skvrnami od motorového oleje a zvládne mastnotu většiny látek.

Aplikace nových přípravků pro domácnost je snadná a rychlá. Odmašťovače pouze rozprášíte přímo na špinavý nebo mastný povrch a následně setřete ošetřené místo vlhkým hadříkem. Na silně znečištěných místech je třeba nechat odmašťovací prostředek působit déle a potom teprve použít hadřík nebo houbičku.

Doporučená maloobchodní cena SMAC Ultra odmašťovače i SMAC Multi odmašťovače v objemu 650 ml je 89,90 Kč. Nové odmašťovače budou k dostání v obchodních řetězcích, drogistických řetězcích a v malých prodejnách se smíšeným zbožím.

Přípravky používejte v dobře větraných prostorech nebo venku. Nezapomeňte na ochranné rukavice. Nepoužívejte na průhledné umělé hmoty, lakované nebo choulostivé povrchy.

Výrobky distribuuje na českém trhu společnost Bolton Czechia. Přípravky pro domácnost pod značkou SMAC express se prodávají téměř na všech evropských trzích včetně Itálie, Francie nebo Nizozemí.

Be Sociable, Share!

Přidání komentáře