Milujeme Fossil v barvě růžového zlata, od Klenot Aurum

parfem_sperky_sperkovnice_perly_vuneRůžové zlacení milují ženy na celém světě. Fossil ví, jaké trendy prověřil čas a zdobí jím širokou škálu šperků, ať už minimalistických náramků, veselých přívěsků či luxusních náušnic. Ty se letos obzvlášť vyvedly, kombinace kuličky poseté krystaly fungující jako puzeta a větší v barvě růžového zlata nemá chybu. Velice zajímavé jsou i náramky v kombinaci luxusního detailu a kůže, podobný i ve verzi celozlaté pro elegantní dojem. Fossil ví, jaké trendy prověřil čas a vybírá pro vás to nejlepší z dvacátého století – století designu. Šperky a hodinky Fossil Vám přináší Klenoty Aurum.

Rok 1984 a malá firma s hodinkami

Fossil už tři desetiletí snoubí nadčasový styl, inspiraci a hravou tvořivost. Jejím mottem je „zralá retro krása“. Její výrobky tak nejsou jen hodinky, ale také doplňky, šperky, sluneční brýle a oděvy. Od vychytaných krabiček na výrobky přes 400 designových obchodů po celém světě – kreativita značky Fossil se uplatňuje ve šech sférách. Návrhy inspiruje především design poloviny minulého století.

Věděli jste, že..

Růžové zlato (zlacení) má tlumený lesk a ve světle se netřpytí jako zlato žluté a lépe splyne s různými tóny pleti. Jeho historie je přitom relativně krátká – nejdříve si jej oblíbili v carském Rusku, rozšířilo se až během viktoriánské éry. Za druhé světové války zaznamenalo comeback, protože platina se používala pro válečné účely. Zajímavé, že?

Be Sociable, Share!

Přidání komentáře