Klenoty Aurum přinášejí dechberoucí design kolekce Alegria od Swarovski

Špičkovou kvalitu a vybroušený styl legendární značky si nyní můžete vychutnat také na hodinkách – Klenoty Aurum nově uvádějí několik kolekcí úchvatných švýcarských hodinek Swarovski, které doplňují již tak široký sortiment značek dostupných v Klenotech Aurum.

Alegria, ve španělštině „radost“

Jednou z kolekcí je Alegria, která přináší hodinky se švýcarským strojkem vyznačujícím se neobyčejnou přesností, minerálním sklíčkem, a především sofistikovaným zdobením Swarovskiho krystaly ve velmi působivých úpravách.

Taková je právě unikátní fasetová křišťálová luneta s výjimečným brusem, exkluzivním pro značku Swarovski, který zdobí hodinky Alegria v pěti překrásných barvách s ladících s pouzdrem hodinek s vysoce odolnou povrchovou úpravou PVD. Odstínem ladí i žádaný ciferník v provedení sunray.

Alegria, to je doplněk, který může být Vaším všednodenním potěšením. Alegria je radost.

Swarovski: Již třetí století špičkové kvality

V 19. století Daniel Swarovski vynalezl stroj, který uměl brousit křišťál s výjimečnou přesností. Je autorem řady revolučních nápadů, třeba vlisování krystalů na látku. Značka Swarovski má za sebou bohatou historii haute couture i zlatých 20. let skvostných designů, spolupráce s Diorem a více než 50 let se podílí na výrobě čelenek na vídeňském Plese v Opeře. Nověji zmiňme i třeba spolupráci na kostýmech ve výpravném filmu Moulin Rouge. První butik v konceptu červenomodré byl otevřen v roce 1997. Na přelomu posledního desetiletí pak přibyla i kolekce hodinek. Swarovski je dodnes silnou rodinnou společností, která se prodává ve více než 170 zemí světa. Hodinky s jasným rukopisem Vám nyní přinášejí Klenoty Aurum.

 

 

 

 

Be Sociable, Share!

Přidání komentáře