Keramické překlady HELUZ jsou při hrubé stavbě vidět

Při stavbě rodinného domu laik na první pohled nepozná, od kterého výrobce stavbaři použili cihly. Hrubá stavba je před dokončením, nechybí střecha, otvory na budoucí dveře a okna a přesto můžete na první pohled vidět, který výrobce dodal stavební materiál.

Jednou z nejjednodušších cest je podívat se na poskládané palety cihel a hned poznáte, kdo je výrobcem. Ne vždy je však paleta u domu k dispozici. Jedinečně vyřešil toto obrandování výrobce cihelného materiálu společnost HELUZ. Na své keramické překlady dává nápis HELUZ tak, aby bylo na první pohled patrné, jak překlad nad dveře a okna umístit. Jsou vhodné jak pro vnitřní, tak i vnější stěny domu.

keramické překlady HELUZV sortimentu společnosti HELUZ najdete nosné překlady i překlady ploché. Pohledové strany překladů mají cihelné provedení a tvoří vhodný podklad pro omítku. Oba typy keramických překladů umožňují ruční montáž. Při použití v obvodových stěnách se z důvodu zvýšení tepelněizolačních vlastností překlady kombinují s izolantem o tloušťce minimálně 90 mm.

Pro ty, kdo zvažují v budoucnu instalaci venkovního zastínění nabízí HELUZ roletové a žaluziové překlady, které jsou nosné, obsahují zabudovanou tepelnou izolaci a umožňují montáž venkovních stínicích systémů kdykoli v průběhu užívaní stavby.

Be Sociable, Share!

Přidání komentáře