Čokoládovna Carla uvádí na trh nejlepší čokoládové mořské plody

Jídlo - jak získat vitamin DČokoládovna Carla uvádí na trh oblíbené čokoládové mořské plody v prémiové variantě s 70% hořkou čokoládou – Carla Laguna Premium. Výroba čokoládových mořských plodů má ve Dvoře Králové dlouhou tradici. Původní mořské plody Carla Laguna si hned po uvedení na trh získaly značnou oblibu mezi českými zákazníky. Postupem času však došlo k zaplavení trhu desítkami levných imitací čokoládových mořských plodů pochybné kvality, které pouze těžily z popularity královodvorské bonboniéry. Nyní budou mít zákazníci rozhodování snazší  – pokud budou chtít to nejlepší, je zde Carla Laguna Premium. A to ve dvou baleních – menším 125 g  nebo 250 g ve formě tradiční bonboniéry.

Carla Laguna Premium 

Formované bonbony ve tvaru mořských plodů s jemnou lískooříškovou náplní v kvalitní hořké čokoládě s obsahem kakaové sušiny minimálně 70 % v kombinaci s bílou čokoládou s minimálně 29 % kakaové sušiny.

„Naše čokoládové mořské plody mají stálou skupinu zákazníků, pro které novinka představuje vítanou variantu, jak posunout své potěšení z této tradiční bonboniéry na další úroveň. Odborníci na čokoládu v Carle věnovali spoustu času tomu, aby původní recepturu vylepšili a obohatili o nadstandardně kvalitní suroviny. Věřím, že výsledek jejich snažení osloví nejen stávající zákazníky, ale také všechny milovníky hořké čokolády a příznivce opravdu kvalitních surovin,“ vysvětlil Ing. Jakub Šrámek, MBA, výkonný ředitel čokoládovny CARLA.

Laguna Premium (stříška) – 125 g, doporučená cena: 40 Kč 

Laguna Premium (bonboniéra) – 250 g, doporučená cena: 80 Kč 

Čokoládové bonbóny s lískooříškovou náplní (55 %) z hořké čokolády (30 %) a bílé čokolády (15 %).  Obsah kakaové sušiny v hořké čokoládě nejméně 70 %, v bílé čokoládě nejméně 29 %.

 

O společnosti CARLA

Čokoládovna CARLA spol. s r. o. je ryze česká společnost, která vznikla na předměstí Dvora Králové v roce 1992 tzv. “na zelené louce”. Pro koncové spotřebitele začala vyrábět v roce 1997. Od počátku své existence staví na špičkové kvalitě surovin i výrobků, cenové dostupnosti, bezchybném servisu, vstřícnosti a ochotě naslouchat požadavkům a přáním zákazníka. Čokoládovna CARLA vyrábí čokolády, polevy, náplně, fondán a hotové výrobky pro maloobchod i velkoobchod. Za každým novým výrobkem se skrývá komplexní vývoj a um odborníků na senzoriku využívající vlastní laboratoře.

Čokoládovna CARLA je držitelem certifikátů kvality dle zahraničních norem BRC a IFS (British Retail Consortium / International Food Standard). Pro některé své výrobky je držitelem certifikátů Klasa.

Čokoládovna CARLA ročně vyrobí okolo 6500 tun čokolády (údaje z roku 2013) a její produktové portfolio čítá na 140 výrobků. Ve svém podniku zaměstnává průměrně 150 lidí. Export směřuje především na Slovensko, do Belgie, Maďarska, Itálie, Německa, Norska, Portugalska, Ruska a Japonska. Výrobky z produkce CARLA lze zakoupit v prodejnách Albert, Billa, Coop, Globus, Hruška, Kubík, Makro, Penny Market, Terno, Bala, Brněnka, CBA, Enapo, ESO market, Flop, JIP, Verner potraviny.

www.carlachocolate.com

Be Sociable, Share!

Přidání komentáře