Vydejte se na plavbu po Nilu s Beck Reisen

Chcete si užít exklusivní dovolenou? S Beck Reisen máte možnost! Pro milovníky luxusu, odpočinku, ale i poznávání nového přichystala cestovní kancelář Beck Reisen zájezd do Egypta!Cestovní kancelář Beck Reisen zprostředkovává exklusivní plavbu po druhé nejdelší řece světa Nil. Při tomto Beck zájezdu máte jedinečnou možnost nejen poznat ty nejkrásnější historické monumenty Egypta, ale zrealaxovat i tělo a mysl.Plavba po Nilu s Beck Reisen

Zájezdy Beck Egypt uspokojí i náročného klienta. Vydejte se s námi na osmidenní plavbu na čtyřhvězdičkové lodi. Během cesty za jednotlivými památkami budete moci navštívit whirpool centra, honosné bary či si budete moci jen lenošit u bazénu, který je součástí lodi. O váš komfort se bude po celou plavbu starat speciálně proškolený personál, který se pokusí vyhovět každému vašemu přání.

Během osmi dnů si prohlédnete ty nejkrásnější egyptské památky, jako jsou pověstné Údolí králů, Memnonovy kolosy, Edfu a Horův chrám, ostrov Philae, Chrám bohyně Isis a Chrám Faraona Ramsese II, to vše jen u Beck Reisen!

Beck Reisen – turistické informace o Egyptě

Zájezd Beck Egypt je ideální příležitostí, jak poznat absolutně odlišnou kulturu. Egypt je chudou zemí, která žije převážně z cestovního ruchu. Egyptští prodejci se snaží co nejvíce vydělat. Nejčastěji prodávají předměty, které sami vyrobí. Pro mnohé jsou peníze od turistů jejich jediný zdroj obživy. Dárkové a památkové předměty se proto snaž nejdříve prodat nad cenou, protože počítají s tím, že turisté budou smlouvat. Někteří prodejci se dokonce mohou urazit, pokud turista přistoupí na jeho navrženou cenu.

Dalším zvykem, jen dávat místním spropitné a to za všechny služby, které vám prokážou. Pokud si vyfotíte místní obyvatele, mohou po vás chtít bakšiš, stejně tak jako, když je požádáte, aby vyfotografovali oni vás apod.

Nil, jako poklad Egypťanů

Bez řeky Nil by byl Egypt jen pustou pouští. Jedná se o jediný zdroj vláhy na tomto území. Kolem Nilu také žije už po tisíciletí největší počet obyvatel. Pro místní představuje Nil jeden z existenčních faktorů. Nejenže je využíván k zavlažování půdy, ale je také domovem ryb, které jsou ve světě gastronomie pověstné svou delikátní chutí.

Beck-Reisen-plavba-Egypt

Be Sociable, Share!

1 komentář k článku “Vydejte se na plavbu po Nilu s Beck Reisen”

Přidání komentáře