S Beck Reisen na Zahradu Čech

Ve dnech 6. – 10. dubna 2011 se v Litoměřicích uskuteční šestadvacátý ročník Tržnice Zahrady Čech. Cestovní kancelář Beck Reisen chystá pro zájemce autobusový zájezd na sever Čech.

Ten se uskuteční v sobotu 9. dubna 2011. Odjezd je z Písnice mezi 7 a 8 hodinou ranní. Jede se pohodlným autobusem a součástí akce je i informační show o světových novinkách a nejnovějších produktech. Účastníci zájezdu mají možnost výhodného oběda. Vstup na výstavu Zahrada Čech je od Beck Reisen zdarma a každý host, starší 18 let, si odnese od Beck Reisen dárek. V ceně je i návrat do Prahy.

Přesný čas zájezdu bude upřesněn tři dny před odjezdem.

Sortimentem výstavy bude: sadba, osivo, květiny, okrasné dřeviny, cibuloviny, bonsaje, ovocné stromky, zahradní technika a mechanizace, nábytek, bazény, zahrádkářské potřeby a potřeby pro domácnost.

Beck Reisen tuto nabídku distribuoval k poštovním schránkám. Součástí nabídkového letáku je i zpáteční objednávkový lístek. Uzávěrka přihlášek je 25. března 2011.

Kdo je Beck Reisen?

Cestovní kancelář Beck Reisen se specializuje na zájezdy pro seniory. Působí v sedmi státech Evropy. Cestovní kancelář Beck Reisen pořádá vícedenní zahraniční zájezdy. V nabídce jsou jak klasické pobytové zájezdy, tak poznávací pobyty, při kterých máte možnost dozvědět se mnohé o kultuře, způsobu života a historii vybraného sátu. Tyto poznávací zájezdy patří mezi jedny z neoblíbenějších. V roce 2011 se mohou senioři těšit na zájezdy do Istanbulu a Salzburku.

Be Sociable, Share!

Přidání komentáře