„Kouzelné léto“ v lázních aneb exkluzivní dovolená ve funkcionalistickém stylu

Moravské lázně Teplice nad Bečvou, které se pyšní nově opraveným funkcionalistickým domem Praha, připravily na léto speciální dovolenkový pobyt. Bydlet budete právě v tomto meziválečném architektonickém skvostu.

Najděte si v průběhu léta alespoň pár dní na pořádný osvěžující restart a nechte se rozmazlovat! Lázně Teplice nad Bečvou připravily svým návštěvníkům „Kouzelné léto“, pěti nebo sedmidenní dovolenkový pobyt se skutečnými wellness lahůdkami. V rámci pobytu se můžete těšit na relaxační koupel v přírodní uhličité minerální vodě se solí z Mrtvého moře, zážitek z vůní při celotělovém brusinkovém zábalu či masáži s madagaskarskými kameny, ale také na spoustu dalších léčebných a wellness procedur na každý den pobytu.

Svůj pobyt strávíte v nově rekonstruovaném a komfortně vybaveném lázeňském domě Praha, který poskytuje nádherný výhled do parku i strategickou polohu blízko lázeňské kolonády. Praha, jedna z nejvýraznějších budov prvorepublikové lázeňské architektury, byla po náročné kompletní rekonstrukci znovu otevřena začátkem tohoto roku. Budova byla citlivě rekonstruována tak, aby zachoval všechny významné funkcionalistické prvky ve svém interiéru i exteriéru. Klienti, dávající přednost hotelovému ubytování ve vysokém standardu, najdou vše právě na tomto místě. Čekají tu na ně exkluzivně zařízené pokoje s lodžiemi a finská sauna přímo v domě.

PROGRAM OBSAHUJE

 • ubytování na šest nebo čtyři noci
 • polopenzi
 • léčebný program na pět nebo sedm dní: malá vstupní lékařská prohlídka, uhličitá koupel se solí z Mrtvého moře s briliantem se zábalem, brusinkový celotělový zábal, Madagaskarská částečná masáž, celotělová vířivá lázeň se zábalem, kyslíková terapie s vitamínovým nápojem, v případě sedmidenního pobytu také přístrojová lymfodrenáž dolních končetin nebo zábal zad či dolních končetin z bahna Mrtvého moře
 • láhev červeného vína, poukázka na kávu se zákuskem, lázeňské oplatky a minibar při příjezdu na pokoj zdarma
 • denně hodinový vstup do bazénu jako bonus
 • dvě hodiny sauny za pobyt

Tyto lázně, ležící u Hranic na Moravě, rozhodně stojí za návštěvu. Jsou unikátní díky své kyselce, minerální vodě bohaté na oxid uhličitý, která prospívá srdci, cévám i celému organizmu. Současně se nacházejí v nádherném údolí řeky Bečvy se světově jedinečnými Zbrašovskými aragonitovými jeskyněmi a spoustou dalších výletních cílů.

Letní dovolenou si v Teplicích nad Bečvou můžete dopřát od začátku června do konce září. Pobyt je vhodný i pro rodiny s dětmi, včetně ubytování a polopenze tu zaplatíte od sympatických čtyř tisíc korun na osobu. Děti do tří let mají pobyt zdarma.

O lázních

Lázně Teplice nad Bečvou se specializují na léčbu kardiovaskulárních chorob, součástí je Odborný léčebný ústav pro kardiorehabilitaci, který je dokonce prvním zařízením svého druhu v České republice. Kromě srdce a cév tu léčí také onkologické nemoci, nemoci z poruch látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí, cukrovky, vysokého krevního tlaku a dalších civilizačních chorob. Specializují se rovněž na léčbu pohybového aparátu a nervových onemocnění Více na www.ltnb.cz

Lákadla v okolí

 • Světový primát – Zbrašovské aragonitové jeskyně. Navštivte nejteplejší jeskyně v ČR a nedalekou nejhlubší zatopenou jeskyni na světě, to vše přímo v areálu lázní.
 • Sportovní aktivity. Lázně myslí na vyznavače tenisu, stolního tenisu, Nordic walkingu, cykloturistiky, minigolfu, fitnessu, kulečníku, plavání, polária atd.
 • Kulturní vyžití, kavárny. Lázně organizují bohatý kulturní program, letní promenádní koncerty, můžete zajít na bowling a využít gastronomické služby třech kaváren s letními terasami.
 • Město Hranice s historickým centrem, zámkem, barokním kostelem, synagogou a moderním aquaparkem je veřejnou dopravou dostupné během deseti minut.
 • Hrad Helfštýn. Navštivte jeden z nejrozsáhlejších hradů ve střední Evropě s expozicí uměleckého kovářství a řadou kulturních akcí.

Cyklostezka Bečva procházející přímo centrem lázní. Bezpečná cyklostezka vede pestrou krajinou s řadou zajímavých turistických míst.

Be Sociable, Share!

Přidání komentáře