Dovolená u moře v Chorvatsku 2013

Pomalu ale jistě je dobré přemýšlet nad dovolenou u moře. Pokud jste se i pro příští letní sezónu 2013 rozhodli cestovat do Chorvatska, máme pro Vás hned několik tipů pro možnost ušetřit za nákup a rezervaci apartmánů v Chorvatsku nejen u moře. V některých případech je velmi důležité rezervovat si apartmány již nyní. Kdy a proč je dobré si apartmán rezervovat Vám popíšeme níže.

Jak ušetřit při koupi dovolené 2013

Chystáte-li se na dovolenou ve více lidech, je dobré myslet na rezervaci již nyní. Velmi často do Chorvatska cestují rodiny s dětmi a s přáteli (například 2-3 rodiny naráz). V létě je pak velmi těžké najít volné apartmány vhodné pro více jak 10 lidí popřípadě apartmány v jednom apartmánovém době pro více lidí dohromady. Například na stránkách http://levnedochorvatska.cz naleznete v nabídce více jak 14 000 apartmánů v Chorvatsku. Proto je velmi důležitá rezervace apartmánů v Chorvatsku na rok 2013 již nyní. Z celkového objemu je však asi jen 1 000 apartmánů pro vícečlenné skupiny návštěvníků.

Do Chorvatska 2013 levně

Při rezervaci apartmánů již nyní pro dovolenou v Chorvatsku příští rok 2013 můžete ušetřit několik tisíc korun. Navíc jsou nyní poskytovány majiteli ubytování velké slevy za brzkou rezervaci. Tím pádem můžete ušetřit například u rezervaci apartmánů pro 10-12 lidí více jak 5 tisíc korun. A to se už skutečně vyplatí zapřemýšlet jestli si apartmán rezervovat s předstihem. Dle prvních indícií navštíví Chorvatsko v roce 2013 zhruba o 7-10% více českých turistů než v roce 2012. Proto neváhejte a rezervujte si apartmán u moře v Chorvatsku již nyní.

Be Sociable, Share!

Přidání komentáře