Zahajujeme sezónu: letos v duchu první republiky

135290713Léčebné lázně Bohdaneč zahájí letošní sezónu v elegantním stylu první republiky.

„Otevírání lázeňské sezóny je každoročně jednou z nevýznamnějších událostí pro veřejnost, proto tomuto dni věnujeme mimořádnou pozornost. Letos jsme jej připravili v duchu první republiky. Návštěvníci se mohou těšit na swingová a další hudební vystoupení, dobové gastronomické lahůdky, historické prohlídky lázní či módní přehlídku, která ukáže, co se nosilo před sto lety,“ říká Ing. Jiří Vitík, statutární ředitel lázní.

Návštěvníci se v lázeňském parku budou moci fotit s dobovými rekvizitami či přijmout pozvání do originální dobové cukrárny. „Pro děti jsme připravili hry a soutěže, skákací hrad, malování na obličej či projížďky na koních.“

Premiéra unikátních přístrojů Medical Wellness Clinic

V rámci zahájení lázeňské sezóny budou mít návštěvníci možnost  shlédnout ukázku nového přístrojového vybavení zaměřeného nejen na pomoc od bolesti, ale i oblast estetiky, které zanedlouho obohatí nabídku nové Medical Wellness Clinic v areálu lázní. „Prvotní myšlenkou pro vznik Medical Wellness Clinic bylo nabídnout klientům progresivní formy medicínského wellness, který zatím u konkurence není běžně dostupný. Chceme tak oslovit mladší klientelu v produktivním věku. Klinika splňuje moderní představy péče o zdraví, prevenci, antiagingu, estetice, detoxikaci či hubnutí,“ upřesňuje Ing. Jiří Vitík.

BTL-6000 TR-THERAPY

Využívá se v oblasti fyzioterapie a sportovní medicíny při chronických svalových a úponových bolestech, svalových spasmech, chronické tendinopatii, bolestech krční a bederní páteře, svalové regeneraci, otocích a akutních poúrazových stavech. Přístroj dostal prestižní ocenění Reddot Award 2014 Winner.

VANQUISH ME™ NOVÉ GENERACE

Světová novinka výrobce BTL pro remodelaci těla neinvazivní a bezbolestnou formou. Odstraňuje vysokofrekvenčním polem tuky z problematických partií těla, výsledky jsou viditelné okamžitě po ošetření.

PROTÉGÉ ELITE™

Nejnovější technologie pro omlazování pokožky a obnovu vlastního kolagenu. Bezbolestné, vhodné pro modelaci kontur obličeje, omlazení hřbetu rukou, vypínání dekoltu, zpevnění krku a podbradku, obnovení trofiky kůže paží, břicha a stehen.

BTL-4000 PREMIUM COMBI
Ultrazvukový moderní multifunkční přístroj.

„Vstup na celou akci je samozřejmě zdarma, srdečně všechny zveme,“ uzavírá Ing. Jiří Vitík.

 O lázních

Léčebné lázně Bohdaneč jsou jediné lázně v Pardubickém kraji. Specializují se na léčbu pohybového aparátu – revmatologických onemocnění, artrózy, Bechtěrevovy nemoci, totálních endoprotéz a poúrazovou rehabilitaci. Dlouhodobě dosahují výborných léčebných výsledků, zejména v rámci své specializace na časnou pooperační rehabilitaci. Díky ní se u pacientů rychleji zlepšuje zdravotní kondice – klienti si osvojí správné pohybové návyky, cviky, dietní stravování a rychleji se tak vrací k běžným činnostem. Při léčbě pohybového aparátu Léčebné lázně Bohdaneč využívají unikátního způsobu aplikace slatiny v zábalových vanách, která šetrně působí pouze na postiženou část těla, takže klient po skončení procedury není „od hlavy až k patě od bahna“. Po celou dobu procedury současně zaručují stejnoměrnou teplotu slatiny. Uvedenou aplikací se účinek násobí a zároveň tolik nezatěžuje kardiovaskulární systém pacienta.

Be Sociable, Share!

Přidání komentáře