Šperky plné symboliky CO88

Letní kolekce náramků CO88 s názvem Chakra, která je nyní nově v prodejnách Klenoty Aurum, září barvami i pozitivní energií. Šperky CO88 jsou tvořeny ze srdce a inspirovány všemi přírodními živly. Už číslo 88 v názvu firmy je prý symbolem štěstí. Všechny ručně vyráběné náramky tak vypráví svůj vlastní příběh.

Chakra tak přináší sedm náramků ze vzácných kamenů, ozdobených čtyřlístky v sedmi barvách. Sedm čaker, které jsou spirituálními centry našeho těla, je spojováno se sedmi barvami, vzácnými kameny, i sedmi emocemi. Náramky jsou vyráběny z přírodních kamenů a nerezové oceli.

Radost, barvy, půvab i smysl. Náramky Chakra můžete navíc skvěle kombinovat, protože právě citům se v létě meze nekladou! Nyní v prodejnách Klenoty Aurum.

Energie země je zachycená v kolekci šperků vyrobených z přírodních kamenů, protože právě energie je tím, co je všude kolem nás. Tak své výrobky vnímá značka CO88, která své kolekce nazývá jako „Božské“ či „Milované“, kde každý šperk má svůj význam. Ten má už číslo v názvu; symbolem štěstí je právě číslo 88. Ručně vybírané materiály a výroba navíc zajišťují, že každý kus je skutečným originálem. Koupíte v síti prodejen a e-shopu Klenoty Aurum.

Be Sociable, Share!

Přidání komentáře