Proteinová dieta

Existuje mnoho způsobů, jak zhubnout, avšak ne všechny jsou stejně účinné a některé dokonce přinášejí v konečné fázi spíše více problémů než užitku. Zřejmě nejčastěji lidé volí různé diety, které však předem pořádně nepromyslí a ty pak postrádají smysl, anebo si pod pojmem dieta představují to, že prostě a jednoduše nebudou skoro jíst. Ani jedno samozřejmě není zrovna nejlepší, jíst se musí, a nejlépe pravidelně, protože lidské tělo potřebuje stálý příjem různých vitamínů, minerálů a také proteinů.

U většiny diet se setkáte s jedním zásadním problémem, který má přímý vliv na její účinnost – přepadne vás pocit hladu, a buď odoláte, anebo ne. Většina lidí ne a také není důvod, proč se příliš mučit, když můžete zvolit takovou cestu hubnutí, která je účinná, jednoduchá a hlavně předem promyšlená a ozkoušená tak, abyste pocit hladu nemuseli zažít. Jedná se o KetoDiet, což je dieta založená na bázi proteinové diety.

Tato speciální proteinová dieta se vyznačuje poměrně rychlým a velice účinným úbytkem váhy, který je trvalý, tzn. bez nenáviděného jo-jo efektu a navíc bez pocitu hladu. Její příprava je velice snadnou záležitostí a také nemusíte počítat žádné kalorie.

KetoDiet probíhá postupně ve třech fázích, přičemž první fáze má za úkol zredukovat společně s vahou především tukovou tkáň prostřednictvím speciálních proteinových jídel. Ve druhé fázi se pomalu začínáte navracet zpět k racionálnímu jídelníčku, což má za cíl předejít návratu shozených kilogramů. Ve třetím kroku hubnutí se „už“ jen staráme o dlouhodobé udržení dosažené hmotnosti s tím, že je potřeba dodržovat naučené zásady zdravého stravování – jíst pravidelně, dodržovat pitný režim, věnovat se nějaké sportovní aktivitě a vyhnout se především mastným a smaženým jídlům.

Be Sociable, Share!

Přidání komentáře