PRAMÍNEK pro děti – voda, která chutná!

Společnost Nutrend přichází od dubna na trh s novinkou, s pramenitou vodou Pramínek v 350 ml lahvi. Horský pramen Pramínek je pramenitá kojenecká voda té nejvyšší kvality, která pochází z artéského podzemního zdroje v hloubce 170 metrů.

Pramínek je čistá, slabě mineralizovaná voda bez příchutě, vhodná pro pitný režim malých dětí. Nápaditý obal, který upoutá pozornost těch nejmenších, šikovný uzávěr, zabraňující nechtěnému vylití nápoje, usnadní pití. Pramínek mohou děti pít v průběhu celého dne, a to bez omezení. Na obalech Pramínka najdete motivy barevných zvířátek a hádanky, které se budou dětem líbit. Vybrat si budou moci z následujících motivů…

Pramínek u rybníka * Pramínek na louce * Pramínek na farmě

Nutrend

Dejte na chuť vody!

Děti bývají mlsné a některé vody odmítají pít. To se vám s Pramínkem nestane. Ze zkušeností maminek vyplynulo, že Pramínek dětem chutná a stává se tak bez problému součástí jejich správného pitného režimu.

Jak voda chutná záleží na koncentraci neživých látek, které obsahuje. Významně je ovlivněna koncentrací vápníku, hořčíku, železa a manganu.

Pramínek pochází ze zdroje, který obsahuje minimum minerálních látek, tato voda tak naše tělo nezatěžuje, ale plní svou primární a nezastupitelnou roli – vytváří prostředí pro správné fungování všech fyziologických funkcí. Díky malému obsahu vápenitých solí nechutná trpce, má jemnou chuť a chutná!

„Nedostatek tekutin se projevuje u dětí, ale i dospělých, poruchami soustředění, zvýšenou únavou, bolestí hlavy a zvýšenou vnímavostí k infekcím (snížená funkce imunitního systému). Proto je třeba dohlížet zejména u dětí předškolního a školního věku na dostatečný přísun vhodných tekutin, a to zejména pokud se navíc věnují pohybovým aktivitám. Vybírejte vždy vodu s nízkou mineralizací, tedy s minimem sodíku (sodík je součástí soli, najdeme ho v potravinách), a vápníku. Jako vhodné tekutiny pro pitný režim nemám na mysli sladké limonády, obsahující velké množství cukru. „Móda“ pití přeslazených nápojů je též jedna z příčin rozvoje dětské obezity, která se již stává celospolečenským problémem,“ dodává pediatr MUDr. Milan Kudyn.

Balení 350 ml koupíte od dubna v maloobchodní síti od 10 Kč.

Be Sociable, Share!

Přidání komentáře