Otevřete své srdce s limitovanou zimní kolekcí The Ritual of Anahata

Věříme, že pokud dovolíte sami sobě zpomalit tempo svého života, pomůže to obnovit váš životní balanc a najít krásu a radost i v maličkostech. Nová limitovaná edice The Ritual of Anahata obsahuje přesně ty ingredience, které vám pomohou věnovat více pozornosti maličkostem a otevřít tak své srdce. Unikátní ingredience přilákají do vašeho života prosperitu a pomůžou vám zůstat na správné cestě i během těžkých časů.  Rosewood (růžové dřevo) je dobře známé pro svou krásnou vůni a zklidňující účinky. Borovice pomáhá redukovat stres a zlepší vaši náladu.

Kolekce Anahata se pyšní produkty, které vám pomohou uvolnit se a dopřát si odpočinek.  Unikátní masážní svíčka obsahuje esenciální oleje a další přísady, které hydratují suchou a napjatou pokožku. Stačí svíčku na dvacet minut zapálit, těšit se z jejího světla a vůně a pak ji nechat dvě minuty zchladnout a použít její obsah na relaxační masáž. Tělový peeling obsahuje luxusní kombinaci cukru a harmonizujících olejů, pro zdravou a vyživenou pokožku i v zimě. Jemná sprchová pěna vám dodá něžné pohlazení a koupelový olej vás zahřeje uprostřed ledových zimních dnů. Tělový krém zanechá vaši pokožku vyživenou, hladkou a příjemně voňavou. Lehký parfém na tělo a tkaniny na závěr doplní hřejivý a příjemný pocit.

Pro váš domov jsme vyvinuli novou vonnou svíci, která ve vašem domově vytvoří v kombinaci s vonnými tyčinkami relaxační atmosféru. Zavřete či, otevřete své srdce a oslavte krásu a rozmanitost lidské duše. Spolu s šálkem lahodného čaje s hřejivou skořicí a zázvorem vykouzlíte během okamžiku opravdovou zimní pohodu. Otevřete své srdce nové limitované zimní kolekci The Ritual of Anahata!

Aktuální ceny kolekce The Ritual of Anahata:

Masážní svíčka – 625 Kč

Tělový scrub – 570 Kč

Sprchová pěna – 235 Kč

Koupelový olej – 395 Kč

Tělový krém – 495 Kč

Lehký parfém na tělo a tkaniny Bed & Body Mist – 480 Kč

Velká vonná svíčka – 945 Kč

Vonné tyčinky – 695 Kč

Čaj – 160 Kč

Příběh Rituals se začal psát v roce 2000. Dnes je z Rituals světoznámá značka a v České republice v loňském roce oslavila 10 let působení na trhu. Celá filozofie značky je prostá. Říká, že štěstí se skrývá v maličkostech. Pocitu štěstí tak můžete dosáhnout každý den. Stačí si pomocí kvalitních produktů z přírodních ingrediencí vytvořit malé rituály plné péče a vůně.

Be Sociable, Share!

Přidání komentáře