My víme jak hubnout! Víte to také?

Je jich stovky, možná tisíce. Metody, které fungují, spíše nefungují. Určitě jste jich sami vyzkoušeli několik, ale s žádnou nejste spokojeni. Přečtěte si náš článek o tom jak hubnout. Jak hubnout co nejrychleji a nejlépe bez starostí? Zdálo by se, že nereálná otázka, opak je však pravdou. V poslední době se mezi širokou veřejností konečně rozšiřuje myšlenka zdravého stravování. Tato myšlenka spočívá v jednoduchém pravidlu, nikoli ubírat na objemu potravy, ale naopak jíst pravidelně a zejména vyváženou stravu. Dietní jídelníček podle zásad zdravého životního stylu a zdravého stravování spočívá v kombinaci takových potravin, aby tělo dostávalo vyvážený příjem bílkovin, tuků a sacharidů. Jakékoli diety založené na jiné myšlence nemohou dlouhodobě fungovat, ani prospívat tělu. Zejména díky pořadu ?jste to co jíte? pod vedením dietoložky Kateřiny Cajthamlové, které se zasloužila o to, dostat tento jednoduchý princip do českého prostředí.
Na začátku článku jsme uvedli otázku, která se zdála být nereálná, co ji však naplňuje? Systém zvaný krabičková dieta, nebo také dieta do domu. Nejedná se o rychlé hubnutí, ale princip tohoto stravovacího režimu je založen na celkové změně Vašeho jídelníčku, ten Vám navíc připravuje profesionální kuchař pod vedením nutričního specialisty (v ideálním případě). Vše nakonec zabalí do jednotilivých krabiček a doručí Vám je přímo na místo určení. Pokud byste neměli zájem o najatí a placení speciálních společností, můžete si jednodušše sestavovat pokrmy samy. Jedná se sice o práci časově nákladnou, a je tedy za potřebí zvážit, jestli se Vám tato varianta vyplatí. Zejména pokud jste pracovně vytíženi. Systém krabičkové diety opravdu funguje a jeho výsledky jsou téměř zaručené (pokud budete zásady opravdu dodržovat). Jedná se o přirozené hubnutí, které má nejčastěji za důsledek úbytek váhy 3-4 kg měsíčne, zamosřejmě s ohledem na proporce těla, či stupně obezity. Takto zredukované kilogramy již nemají tendenci vrátit se zpět a nedochází tedy k nežádoucímu Jo-Jo efektu.
Pro více informací o zdravém životním stylu, stravování a krabičkové dietě doporučujeme navštívit web krabickove-diety.vyberusi.cz, který lze považovat za nestranný zdroj informací, týkající se této problematiky.

Be Sociable, Share!

Přidání komentáře