Kousek orientu v Balance Clubu Brumlovka

Spa sensationsS příchodem chladných dnů si naše tělo žádá více odpočinku a relaxace. Saunování je ideální způsob, jak zklidnit organismus a včas nabudit imunitní systém. Exkluzivní fitness a wellness centrum Balance Club Brumlovka nabízí hned několik druhů saun. Jednou z nich je i Japonská sauna nacházející se na střešní terase koncipované v japonském stylu. Proces chlazení organismu pak může probíhat pod širým nebem na mrazivém vzduchu, či ve sněhu.

„Klimatické podmínky japonské sauny jsou totožné s finskou, ale navíc jsou přidávány éterické oleje, které napomáhají uvolnění dýchacích cest, zklidnění srdeční činnosti, zmírnění nervozity a bolestí hlavy,“ říká Hana Gottwaldová, marketingová manažerka Balance Clubu Brumlovka. „Je důležité neopomíjet pravidelný odpočinek. Tělo má pak dostatek energie zvládat každodenní tempo a stres,“ dodává Hana Gottwaldová.

Více informací na www.balanceclub.cz

Balance Club Brumlovka je exkluzivní klub, který se řadí mezi špičku českých fitness a wellness center v České republice. Hlavní filozofií klubu je přirozeně propojit zdravý vyvážený životní styl s relaxací. Balance Club Brumlovka je vybaven prostornou fitness a cardiozónou, 25metrovým bazénem, sály pro skupinové lekce, relaxační zónou se saunovým světem a střešní terasou v japonském stylu. Specializuje se a nabízí také lekce zaměřené na prevenci civilizačních chorob, pomoc při redukci váhy, antistresové lekce, tréninkové hodiny na vyrovnání svalových dysbalancí a další nadstandardní služby. www.balanceclub.cz

Be Sociable, Share!

Přidání komentáře