Jablečné Raciolky – lehké mlsání, které zažene podzimní chmury

86504565Zima zalézá pod teplé svetry a šály a nálada klesá společně se rtutí teploměru? Máme pro vás jednoduché řešení na zlepšení nálady! RACIO Raciolky s jablky a skořicí vám sychravé dny udělají hezčí a díky skořici i zahřejí! Navíc je můžete nosit kdekoli s sebou, praktické balení umožňuje vzít si je s sebou do kabelky a mlsat kdykoli máte chuť. A nebojte se o ně rozdělit, v praktickém balení je jich dost i pro kolegy nebo kamarády.

RACIO Raciolky jablko a skořice jsou silnější rýžová pufovaná kolečka, která v sobě obsahují pouze přírodní suroviny. Výraznou jablečnou chuť podtrhuje špetka skořice, která Raciolkám dodává pravý podzimní nádech. Raciolky zakoupíte v běžné obchodní síti za 21,90.

A protože je sezóna jablek v plném proudu, zkuste si připravit doma sami jednoduchý recept, se kterým si v sychravých dnech bez výčitek zamlsáte a povzbudíte dobrou náladu.

Jablečná svačinka s RACIO Raciolkami

Suroviny na 5 porcí

1 balíček Raciolek jablko a skořice

4 jablka

250 ml jogurtu řeckého typu

1 lžička mleté skořice

3 lžíce medu

Jablka zbavíme jadérek a nakrájíme na menší kousky. V mističce vyšleháme citronovou šťávu s medem a se skořicí a směs přidáme k nakrájeným jablkům. Zalijeme jogurtem a vršek bohatě posypeme nalámanými Raciolkami.

Tip: Pokud máte rádi Raciolky křupavé, ihned podávejte. V opačném případě nechte hodinu uležet v ledničce, Raciolky krásně změknou.

Be Sociable, Share!

Přidání komentáře