Snídaně s pomocníky Catler: design, kvalita a gurmánské zážitky

86498243Kdo by neměl rád k snídani křupavé toasty, čerstvě vymačkanou šťávu nebo výbornou kávu? S následujícími pomocníky si vše připravíte rychle, kvalitně a v neposlední řadě – profesionálně.

Toaster Catler TS 4011 se může pochlubit inteligentním systémem opékání, je vybaven motorizovaným spouštěním a zdvihem, toast je tedy automaticky spuštěn do toastovacího otvoru pouhým stisknutím tlačítka. Elektronickým ovladačem se intenzita opečení nastavuje v rozsahu od jedné do pěti, zvolený stupeň i zbývající čas opékání přehledně zobrazuje modře podsvícený LED displej. Po dokončení celého procesu je toast zdvižen a připraven k odebrání.Během opékání je možné toast vyzdvihnout a zkontrolovat, aniž by se proces toastování musel přerušovat. Opékání je takémožné kdykoliv zastavit, díky systému automatického centrováníje toast vždy rovnoměrně opečen. Catler TS 4011 disponuje funkcí „Crumpet“, která umožňuje intenzivnější opečení rozkrojených bagelů, baget nebo například anglických lívanců z jedné strany.
Toasteru nechybí nástavec na rozpékání pečiva nebo praktická vyjímatelná miska na zapadlé drobky. Kvůli úspoře energie se toaster automaticky přepne do režimu spánku po 30 sekundách nečinnosti, aktivuje se stisknutím kteréhokoliv tlačítka.Na toaster Catler TS 4011 je poskytována prodloužená záruka 3 roky.

Technické údaje:

Rozměry (šířka x hloubka x výška): 289 x 172 x 197 mm
Příkon: 1 100 W
Použité materiály: slitina ušlechtilých kovů
Doporučená prodejní cena toasteru Catler TS 4011:
3 990 Kč s DPH

Pokud si nedovedete představit ráno bez čerstvě vylisované pomerančové či jiné citrusové šťávy, využijte elektrický lis na citrusy Catler CP 8010, který za vás odvede veškerou práci během několika málo vteřin. Citrusový plod stačí překrojit na polovinu a přitisknout na lisovací trn – žádné zdržování s loupáním a ulepené ruce. Atypický tvar lisovacího trnu v kombinaci s lisovacím ramenem, které dokonale přidržuje slupku citrusu, zajistí maximální výtěžnost. Na jednom trnu můžeme stejně efektivně lisovat šťávu z limetky, pomeranče i grapefruitu. Důležitou roli při získávání šťávy také hraje unikátní patentovaná konstrukce lisovacího ramene, která umožňuje plod vylisovat s minimálním tlakem, a tedy doslova každému, ať už se jedná o citron, pomeranč, nebo grapefruit. Catler CP 8010 pohání velmi tichý motor o výkonu 110 W, příprava vaší ranní vitaminové bomby tedy zaručeně nikoho nevzbudí. Snadnou práci s citrusovačem doplňuje jednoduché ovládání a snadná údržba. Lis umí připravit
nektary hustší konzistence či džusy zbavené dužiny. Umožňují to dvě výměnná síta z nerezové oceli, hrubší a jemnější. Další ze skvěle promyšlených detailů představuje záklopka na hubici, která po ukončení lisování zabraňuje šťávě kapat na kuchyňský stůl. Jakmile je nápoj připraven, stačí pouze opláchnout nerezové části spotřebiče, všechny odnímatelné části lze mýt v myčce na nádobí. Z důvodu bezpečnosti spotřebič nelze spustit v případě, kdy není správně sestaven. Catler CP 8010, který vedle vynikajících vlastností charakterizuje elegantní masivní vzhled a vysoce kvalitní zpracování, se v loňském roce stal s velkým náskokem vítězem iTestu citrusovačů.

Technické údaje:
Příkon: 110 W
Rozměry odšťavňovače (šířka × hloubka × výška): 33 × 21,6 × 43,2 cm
Vyrobeno z nerezové oceli a slitiny ušlechtilých kovů
Doporučená prodejní cena lisu na citrusové plody Catler CP 8010:
5 990 Kč s DPH

To, bez čeho se však neobejde skutečně žádná snídaně, je čerstvá káva. Pokud si i doma chcete vychutnávat kávu jako z vaší oblíbené kavárny, vsaďte na kávovar Espresso Catler ES 8012.Integrovaný mlýnek s kovovými mlecími kameny umožní nastavení různé hrubosti mletí a díky komfortnímu dávkování právě mleté kávy přímo do filtru je její příprava rychlá. Použitím správně namleté kávy dosáhneme skutečného espressa, které má na sobě oříškovou pěnu a které je plné chuti, lahodné vůně a  je lehce stravitelné pro náš žaludek. Dokonalou extrakci kávy při teplotě 95 °C zajistí patnáctibarové čerpadlo Tripple-PrimeTM v kombinaci s topným systémem Thermoblock a parní tryska pro přípravu cappuccina či kávy latté vyšlehá mléko stejně kvalitně jako profesionální kávovary. O lepší chuť vody pro přípravu kávy se postará vestavěný filtr snižující obsah chlóru, těžkých kovů a některých pesticidů, které mohou být v pitné vodě obsaženy. Přefiltrovaná voda také snižuje vytváření vodního kamene uvnitř přístroje. Pákový kávovar má oproti automatickému kávovaru řadu výhod. Jednou z nich je absolutní kontrola nad výměnou použité kávy a její nahrazení kávou čerstvou.
Příjemnými funkcemi jsou možnost předehřevu šálků na horní ploše přístroje a vyjímatelnost odkapní misky, čímž se zvyšuje komfort při jejím čištění. Espresso Catler ES 8012 je vyrobeno ze slitiny ušlechtilých kovů a nerezové oceli.

Technické údaje:
Rozměry (š/h/v): 33,7 x 31 x 36,9 cm
Příkon: 1300 W
Čerpadlo 15 barů
Topný systém Thermoblock
Integrovaný mlýnek na kávu s kovovými mlecími kameny
Ukazatel tlaku
Funkce krátkého předspaření Triple-PrimeTM pro dokonalou extrakci kávy
Sada nerezových sítek s dvojitým dnem pro jednoduchou přípravu kávy
Sada nerezových sítek s jednoduchým dnem pro zaškolené baristy
Programovatelné dávkování vody
Nastavitelná hrubost mletí
Možnost použít i balenou mletou kávu
Extrakce kávy při teplotě 96 °C
Příslušenství: nerezová nádobka pro napěnění mléka, odměrka na kávu, integrovaný tamper
s možností vyjmutí, čisticí pomůcky
Doporučená prodejní cena espressa Catler ES 8012:
14 990 Kč s DPH

O značce Catler:

Značka Catler patří do portfolia spotřebičů světoznámého australského výrobce, z jehož dílny pochází několik výrobků ve světě oceněných za špičkový design. První výrobek opustil továrnu již v roce 1932. Na českém trhu se s nimi můžete setkávat od roku 2008, prodávají se ve 30 zemích celého světa. Nároční spotřebitelé, kterým jsou výrobky Catler určené především, oceňují dokonalé zpracování každého detailu, vysoce kvalitní materiály, stylový design a využití nejmodernějších technologií. Spotřebiče po naprogramování pracují téměř samy, komunikují s vámi pomocí inteligentních displejů, jejich obsluha je naprosto jednoduchá. Za jejich pomoci lze rychle a zdravě připravit pokrmy, které vás uspokojí po všech stránkách.

www.catler.cz

Be Sociable, Share!

Přidání komentáře