SIKO – koupelny

stk314053rknKoupelna je s trochou nadsázky jedna z nejdůležitějších místností, protože zde začínáme i končíme každý den. Má mnoho využití – od pravidelné očisty těla až po uvolnění, zbavení stresu a zasloužené relaxace ve vaně. Proto velmi záleží na vzhledu, aby tam člověk rád čas trávil a dokázal se pod proudem horké vody uvolnit.

Proto pokud zvažujete nad rekonstrukcí nebo stavbou nové koupelny, nepodceňujte přípravy a nechte se inspirovat u profesionálů. Společnost SIKO KOUPELNY patří mezi „leadry“ českého trhu. Byla založena již v roce 1991 jako malá prodejna v jihočeských Čimelicích. Nyní je již po celé republice více než 8 „mega prodejen“ – tzn. prodejna s rozlohou větší než 1 000 m2 a dalších 29 menších prodejen.

Společnost SIKO KOUPELNY s více než 500 zaměstnanci právem tvoří největší tuzemskou specializovanou síť prodejen ve svém oboru, která se rozšířila i o prodejny kuchyní. A co tedy můžete u nás najít?

Koupelny

SIKO KOUPELNY nabízejí komplexní sortiment pro koupelny i kuchyně. Produkty koupelen a koupelnového vybavení lze rozdělit do několika základních kategorií: koupelnový obklad a dlažba, vodovodní baterie (lze využít i v kuchyni), koupelnové armatury, dřezy, vany, sprchy a sprchové kouty, sanitární keramika, koupelnový nábytek a doplňky, dále pak koupelnová chemie, podlahové vytápění, ohřívače a bojlery.

Součástí výběru koupelny je možnost grafického návrhu v SW DOMUS3D 2008, díky které je možné předvést 3D vizualizace budoucí koupelny. Těm, kteří si chtějí rozvržení všech dispozic a parametrů nejprve důkladně promyslet v klidu domova, umožňujeme na svých webových stránkách využít speciální koupelnový 2D konfigurátor.

Kuchyně

Jak již bylo zmíněno, společnost se věnuje i prodejem kuchyní. Je možné si vybrat z plánovaných nebo sektorových kuchyní. Vybere si opravdu každý, protože je k dispozici nepřeberné množství návrhů – od moderních, nadčasových kuchyní až po rustikální či tradiční klasické.

Navštivte web http://www.siko-koupelny.cz/clanek/prehled-kontaktu/ a najděte si svou nejbližší prodejnu. Nebude zklamáni!

V každé prodejně je vyškolená obsluha, která vám odborně poradí s výběrem produktů. Profesionalita a odbornost nejsou pro SIKO koupelny jen prázdná fráze – proto všichni zaměstnanci  se kontinuálně vzdělávají na školeních, která pořádají dodavatelé. Díky tomu mají aktuální informace a mohou profesionálně poradit s výběrem nejnovějších designů jak z České republiky tak ze zahraničí.

Be Sociable, Share!

Přidání komentáře