Pravý zážitek z příchutí…

200363059-001Výjimečná čokoláda nevzniká náhodou. Tento proces vyžaduje trpělivost, oddanost a odvahu – tři vlastnosti, které  Mistry čokolády značky Lindt rozhodně mají…

Řada Lindt Excellence Vám nabízí ten pravý zážitek nejen z opravdové čokolády, ale i několika příchutí, které jsou neobyčejně lahodné a Vaše chuťové buňky jen tak neomrzí. Následujte svou vášeň pro čokoládu a ochutnejte výrazné a zároveň harmonické čokolády z řady Lindt  Excellence.

Těšit se můžete na  čokolády s vysokým procentem obsahu kakaa a čokolády s různými příchutěmi.

EXCELLENCE 70 % COCOA je vyvážená tmavá čokoláda s delikátní vůní a lahodnou chutí. Má silnou, ale ne příliš intenzivní kakaovou chuť s jemnými ovocnými a květinovými podtóny a lehkým dotekem přírodní vanilky.

Pokud preferujete intenzivní tmavou čokoládu vysoké kvality se silným aroma a plnou kakaovou chutí, ochutnejte EXCELLENCE 85 % COCOA. Tato čokoláda je perfektně vyvážená – ani příliš hořká, ani přehnaně silná. V kakaovém aroma lze postřehnout vůni kouře a pražených ořechů, s náznakem lékořice a teplé kůže.

Delikátní kousky pomerančů spolu s křupavými praženými mandlovými lupínky  naleznete  v intenzivní tmavé čokoládě EXCELLENCE INTENSE ORANGE . Sladká kakaová chuť ladí s pomerančovými a citrusovými tóny a rozhodně ve Vás zanechá nezapomenutelný chuťový dojem.

EXCELLENCE A TOUCH OF SEA SALT  představuje jedinečný a rafinovaný chuťový zážitek od Mistrů čokolády Lindt. Vychutnejte si kombinaci nejjemnější tmavé čokolády Lindt zušlechtěnou dotekem ručně sbírané mořské soli – Fleur de Sel.

Hledáte-li  osvěžujíci chuťový zážitek, vyzkoušejte EXCELLENCE STRAWBERRY INTENSE .Šťavnaté kousky čerstvých jahod zahalené v sametové tmavé čokoládě se Vám budou dlouho rozplývat na jazyku.

Odhalte EXCELLENCE COCONUT INTENSE, vyváženou kombinaci nejjemnější tmavé čokolády Lindt zušlechtěnou kousky křupavého kokosu. Jde o neopakovatelný zážitek vonící exotikou.

Objevte EXCELLENCE CHILLI– jedinečný a rafinovaný chuťový zážitek od Mistrů čokolády Lindt. Tato harmonická kombinace nejjemnější aromatické tmavé čokolády Lindt s vyváženou ostrostí prémiových červených čili papriček Vás přinutí toužit po další.

Doporučená cena čokolád řady Lindt Excellence  je 64,90 Kč .

Nechte dráždit své chuťové pohárky pečlivě vytvořenými kombinacemi a zažijte jemnou rafinovanost vynikající čokolády značky Lindt.

Více informací naleznete na www.lindt.cz/rada-excellence nebo mne neváhejte kontaktovat.

Johana Tůmová

Blue Gekko
Public Relations
Na Zderaze 1947/3
120 00 Praha 2
T : (420) 222 510 293
M : (420) 739 323 840
E : johana@bluegekko. cz

Be Sociable, Share!

Přidání komentáře