Vzduchová tepelná čerpadla

Ceny tepelných energií se bohužel těší neustálému růstu, takže to, co se dá ušetřit změnou jejich dodavatele, se poměrně rychle vyšvihne v rodinných nákladech opět do stejné výše. Pokud tedy chcete ušetřit, musíte hledat ještě další alternativní způsoby vytápění. Zřejmě nejlepším dostupným prostředkem pro levné vytápění jakýchkoliv prostor či ohřevu vody, jsou tepelná čerpadla, což jsou zařízení využívající okolní teploty k přeměně cíleného tepla.

I přesto, že existuje několik druhů čerpadel, jsou nejvyužívanější tepelná čerpadla typu vzduch/vzduch a vzduch/ voda. Tyto tepelná čerpadla vynikají velice nízkými pořizovacími náklady a rychlost navrácení této investice je opravdu rychlá. Další výhodou je jejich snadná montáž, nemusíte kvůli nim rozkopávat zahradu, ani zasahovat do konstrukce budov, prostě je jen někam postavíte, anebo přivrtáte. Vzhledem k jejich velké oblibě, je i jejich servis o poznání levnější než u zemních čerpadel. Není tedy divu, že kvalitní tepelná čerpadla Acond patří mezi nejprodávanější tepelná čerpadla u nás.

Mezi nejznámější a bez nadsázky řečeno nejlepší tuzemská tepelná čerpadla pocházejí od společnosti Acond a.s. Tyto ryze česká vzduchová čerpadla mají již bezmála čtyři desítky let dlouhou tradici. Díky inovativním technologiím jsou tepelná čerpadla typu vzduch/voda ještě úspornější, než před pár lety, takže se vaše investice navrátí o poznání rychleji. Jejich provoz je velice tichý, takže o nich ani nevíte, a co se ovládání týče, není to nic složitého a zvládne to každý. Nyní navíc platí prodloužená záruka 5 a 10 let a také můžete využít speciálních slevových týdnů a nakoupit tepelná čerpadla Acond hned o několik tisíc levněji oproti běžné ceně.

Be Sociable, Share!

Přidání komentáře