Proč umělé květiny?

104670997Možná většině z vás, čtoucích tento článek, tato otázka vykouzlí na tváři nechápavý úsměv. Vždyť živé květiny přece nic nenahradí! Umělé květiny nevoní, nejsou živé…prostě to není ono. Ale zkuste se zamyslet a přemýšlet!

Umělé květiny se hodí především do míst, kde jsou nekvalitní podmínky pro pěstování. Tzn., můžete je dát do tmavé haly, kde nesvítí slunce či třeba do zakouřených prostor restaurací. Dalším trumfem je nenáročnost. Není nutná žádná údržba, starost – ale umělá kytka bude vypadat stále dokonale. Bohatě postačí jednou za čas otřít vlhkým hadříkem. Je nutné vyvarovat se použití agresivních čistidel, které by mohly kytku poškodit.

Když jsme u toho vzhledu, umělá kytka neporoste. Tudíž není možné, aby došlo k nechtěné deformaci či úhynu. To ovšem neznamená, že kytka je statická. U většiny je možná variabilita a přizpůsobení kytky dle vašich představ. Navíc umělé květiny šetří vaši peněženku, protože se nemusíte starat o další náklady spojené s hnojivem, zeminou atd. Jsou lehké, tudíž připraveny pro jakýkoliv transport a přesuny po bytu / domě.

Naše společnost se zabývá kompletním zajištěním pro firemní i soukromé realizace dekorací interiéru. Máme bohaté zkušenosti s výzdobou kongresových místností, firemních kanceláří či soukromých bytů a chat, kde majitelé netráví mnoho času a živé květiny by uhynuly.

Z naší nabídky si určitě vybere každý, máme kytice, jednotlivé květy, popínavé rostliny, keře, palmy, bonsaje, girlandy, luxusní květy, kytice v květináči, dušičkové zboží, věnečky atd. Umělé stromy jsou vyráběny z přírodních kmenů, do kterých jsou postupně navrtávány a přilepovány umělé větve. Kmeny jsou ošetřeny impregnací proti napadení dřevokazným hmyzem. Novinkou jsou LED květiny, které slouží jako zahradní dekorace. Přijďte se přesvědčit, že moderní umělé květiny mohou vypadat jako živé!

Be Sociable, Share!

1 komentář k článku “Proč umělé květiny?”

  • Star:

    Souhlasím s tím, že umělé květiny jsou stále lepší, zejména do kanceláří, kde není pravidelná údržba je to pdole mě nejlepší možné řešení…

Přidání komentáře