Obklady a dlažba nejen do kuchyně a koupelny

Stavíte dům? Provádíte úpravy či opravy bytových nebo nebytových prostor? Pak se neobejdete bez kvalitních a moderních stavebních materiálů, do kterých patří obklady, dlažba, polystyren, lepidla, barvy a laky. Za základní příslušenství, které se používá při stavbě, můžeme dále označit i sanitu neboli umyvadla a toalety.

Obklady a dlažba se používají v bytových i nebytových prostorách. Obklady a dlažbu můžete využít ve vnitřních prostorách a místnostech i venku při stavbě na dvorku nebo na zahradě. Obklady se běžně pokládají na zeď. Hodí se například na stěnu do koupelny nebo do kuchyně. Umísťují se i na zdi, na nichž není vhodné využít klasické vymalování, nebo na které nelze nalepit tapetu. Obklady představují i zajímavý módní prvek. Mohou místnost prosvětlit nebo ztmavit. Správně vybrané obklady vaši kuchyň učiní originální a zajímavou.

Dlažba do chodby, kuchyně i koupelny

Dlažba se využívá ve stavebnictví již mnoho let. Pokládá se na zem v chodbě, kuchyni nebo koupelně. Dříve se považovala „za studenou“, dnes, kdy již existují moderní způsoby vytápění, tomu tak není. Zato se do popředí dostává její estetická a praktická funkce. Dlažba má dlouhou životnost a snadno se udržuje. Dlažba je též odolná proti poškození a hodí se snad do všech bytových a nebytových prostor.

Umyvadla, toalety, závěsné wc

Sanita představuje nezbytné stavební příslušenství do toalet a každé koupelny. Nabídka sanity standardně zahrnuje umyvadla a toalety, které mohou být vyrobeny z kovu nebo ze světlé keramiky. Keramika v bílém provedení vynikne v každé koupelně. K dostání je sanita o různých rozměrech a v rozmanitých stylech. Zajímavou volbu představuje i závěsné WC. Může být netradičním řešením pro využití stísněných prostor. Umyvadla se pak používají zejména v koupelnách a na toaletách. Můžete vybírat z několika rozměrů a tvarů, koupit si takové umyvadlo, které bude přesně splňovat vaše nároky a požadavky.

Be Sociable, Share!

Přidání komentáře