Nová značka výrobků určených k péči o domácnost

Již více než 50 let je společnost Amway uznávaným odborníkem v oblasti péče o domácnost.

Právě díky dlouholeté tradici účinných přípravků s vynikajícími výsledky si tyto produkty dokáží poradit i s nejtěžšími úkoly v péči o domácnost. Dnes společnost Amway přichází s novinkou v podobě značky AMWAY HOME. Jde o novou značku, která má upravené složení s ještě lepšími účinky tak, aby výrobky byly při použití nejen ekologičtější, ale také bezpečnější. Nová řada AMWAY HOME obsahuje výrobky určené k péči o prádlo, péči o plochy v domácnosti a péči o nádobí.

Součástí jedinečného složení jednotlivých výrobků jsou vysoce aktivní přírodní přísady, které zaručují silný čistící účinek. Obaly označené nezaměnitelným logem BIOQUEST FORMULA znamenají, že je produkt koncentrovaný, biologicky odbouratelný a dermatologicky testován.

Značka AMWAY HOME, která zastřešuje zavedené značky jako SA8, LOC a DISH DROPS, je šetrná k životnímu prostředí. Aby byla tato skutečnost zdůrazněna, navázala společnost Amway spolupráci s dvěma nezávislými organizacemi a na základě testování složení přípravků získala právo uvádět na výrobcích jimi udělenou akreditaci.

AISE – International Association for Soaps, Detergents and Maintenance Products – je oficiálním zástupcem evropského průmyslu přípravků určených k péči o domácnost. Pokud je na výrobku uveden tento symbol, znamená to, že výrobky byly podrobeny testům zaměřujícím se na jejich ekonomický, sociální a enviromentální dopad.

DfE – Design for the Environment – program, v jehož rámci jsou oceňovány výrobky považující se za nejlepší ve své třídě a které pomáhají chránit lidské zdraví a životní prostředí.

Kdo je Amway?

Amway je vedoucí světovou společností v oblasti přímého prodeje. Společnost byla založena v Michiganu v USA v roce 1959. V současnosti působí ve více než 50 zemích světa. Celosvětově s ní v současnosti spolupracuje více než 3 mil.. vlastníků podnikání Amway. V současnosti nabízí spotřebitelům více než 450 položek, které zahrnují výrobky kosmetiky značky ARTISTRY ™, výživové doplňky značky NUTRILITE ™, výrobky péče o tělo (Satinique ™, Glister ™, Hymm ™, Tolsom ™) a péče o domácnost (LOC ™ a SA8 ™ ).

Převzato a přeloženo z www.24hod.sk/nova-znacka-vyrobkov-urcenych-k-starostlivosti-o-domacnost-cl164688.html

Be Sociable, Share!

Přidání komentáře