Dopřejte si každý den perfektní účes jak od kadeřnice z pohodlí domova

111943821Pokud vás každodenní šílení okolo vašeho dokonale hladkého a nadýchaného účesu už unavuje, nevěšte hlavu. Pokud chcete dosáhnout perfektního výsledku jen za pár minut, aniž byste si zbytečně ničila své vlasy, máme pro vás skvělého pomocníka. Vysoušeč vlasů Sencor SHD7220VT je nejen šetrný, ale také rychlý. 

Díky funkci ionizace bude fénování otázkou chvilky, navíc bez  krepatých  a poničených vlasů.  Vysílané ionty udržují ve vlasech ideální vlhkost a neutralizují statickou elektřinu, váš účes tak získá hladší a lesklejší vzhled.  Nebudete se muset trápit ani s dlouhým rozčesáváním nebo stojatými zelektrizovanými vlasy, které poletují okolo obličeje.

Mokré vlasy jsou křehké a mají tendenci se lámat, proto je lepší začít foukat studenějším proudem vzduchu a postupně přidávat teplotu a intenzitu pro jejich tvarování. To umožní tři volitelné stupně teploty vzduchu a nastavení na jemné a silné proudění.  Praktické je i tlačítko pro foukání studeného vzduchu, díky kterému si účes na závěr zafixujete. Střídání teploty vzduchu je možné díky dvouproudé, patentované a odnímatelné vzduchové trysce, která vám ušetří až 30% času při fénování.

Díky ergonomicky tvarované rukojeti a optimalizovanému rozmístění tlačítek vám tento model padne do ruky jako ulitý. Tichý DC motor vám zaručí, že než si upravíte vlasy k dokonalosti, nevzbudíte předčasně celou domácnost. Fén je také vybaven světelnou indikací funkce studeného vzduchu a ionizace. Postříbřené kontakty přepínače a tepelná pojistka proti přehřátí zase zajišťují delší životnost.

Technická specifikace

Délka přívodní šňůry: 1,7 m
Rozměry bez nasazené trysky: 178 x 81 x 255 mm
Rozměry s nasazenou tryskou: 212 x 81 x 255 mm
Rozměry ve složeném stavu bez nasazené trysky: 222 x 81 x 128 mm
Hmotnost: 470 g

Příkon: 1500 W

O značce Sencor:

Značka Sencor byla založena v roce 1969 v Japonsku skupinou Celtone AG, velkým světovým distributorem elektroniky. V současné době jsou produkty Sencor distribuovány na více než 40 trhů po celém světě.

Od samého počátku bylo hlavním posláním značky Sencor nabízet designové produkty, které splňují vysoké nároky zákazníků. V současnosti je sortiment Sencor zastoupen celkem v 6 skupinách: spotřební elektronika, potřeby pro domácnost, autoelektronika, výrobky pro zdraví a krásu, kuchyňské spotřebiče a kancelářská technika. Díky svěžímu vzhledu, dokonalé funkčnosti a kombinaci kvalitních materiálů a výrobních postupů přináší Sencor přesně to, co očekáváte. Užijte si zábavu, usnadněte si práci. Let’s live!

Be Sociable, Share!

Přidání komentáře